sample

„EL TALISMÁN” jesienią w Novela tv!

 

Gratka dla fanów telenowel!

Novela tv przygotowała dla Was jesienną premierę w postaci koprodukcji Venevision/Univision, „El Talismán". Miłość czy zemsta? - z takim dylematem będzie musiała zmagać się serialowa Camila, grana przez Blancę Soto, znana polskim widzom z „Evy Luny". Partnerować jej będzie latynoski amant, debiutujący na polskich ekranach, Rafael Novoa. Tego nie można przegapić!

sample

Novela tv w sieci Multimedia Polska.

 

Od 1 kwietnia kanał Novela tv został włączony do oferty operatora telewizji kablowej Multimedia Polska S.A. który, pod względem liczby abonentów zajmuje drugie miejsce w Polsce. Novela tv zastąpi nadawany do tej pory kanał Zone Romantica.

„Cieszymy się, że Multimedia Polska obdarzyły nas zaufaniem i jako pierwszy duży operator kablowy w Polsce wprowadziły Novelę tv - jeden z dwóch płatnych kanałów jaki mamy w swojej ofercie. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w zakresie dystrybucji naszych kanałów ze względu na ich unikalną na polskim rynku formułę." - mówi Arkadiusz Taciak, Dyrektor ds. Dystrybucji w Polcast Television.

„Z naszych wewnętrznych badań wynika niezmiennie, że abonenci lubią telenowele, więc zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie programowej nie zabrakło tego typu seriali. I kolejna dobra wiadomość - ustaliliśmy z dystrybutorem, że niektóre z nich będą emitowane od pierwszego odcinka tak, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterami oraz wciągnąć się w ich historie." - mówi Edyta Bukowska, Dyrektor Departamentu Progammingu Multimedia Polska.

1 2

Novela TV na facebooku